http://grafartmedia.cz/
Tato stránka byla vytištěna dne 19.9.2020 11:52.

Úvod

Komplexní výroba
CD a výroba DVD, lisování CD i lisování DVD a Blu-Ray

Naše společnost se zaměřuje na výrobu optických datových nosičů, výroba CD či výroba DVD nebo Blu-Ray pro firmy a hudební skupiny je naší parketou.

Rádi bychom Vám nabídli širokou škálu našich služeb - od lisování CD, lisování DVD a samozřejmě Blu-Ray včetně jejich potisku sítotiskem nebo ofsetem až po výrobu reklamních CD, DVD a Blu-Ray, CD, DVD a Blu-Ray s vůní, CD vizitek, netradičně tvarovaných CD, DVD a Blu-Ray, přání s CD, DVD a Blu-Ray, potisku se stírací barvou či individuálním kódem a grafickým zbracováním bukletu (obalu).

Veškeré naše služby naleznete v sekci Přehled služeb

Hudebním skupinám, které chtějí vydat své CD nabízíme kompletní tvorbu od grafické přípravy přes lisování, mastering, potisk a ochranu proti kopírování CD a DVD. Dále nabízíme CD a DVD s vůní a tvarované CD a DVD.

...více informací zde.

Firmám a společnostem nabízíme výrobu reklamních CD a DVD, přání s CD a DVD, CD vizitky, CD a DVD s vůní, tvarované CD a DVD, potisk CD a DVD, individuální kód a ochranu proti kopírování. Vhodné i pro různé firemní akce.

... více informací zde.

Filmařů, poloprofesionálním kameramanům a filmovým společnostem nabízíme kompletní vytvoření CD, DVD a Blu-Ray z plesů, svateb či jiných společenských akcí. Dále vytváříme filmy a videa na DVD a Blue-Ray discích, ochranu proti kodování, individuální kód, potisk kompatibilních disků a obalů kompaktních disků. Osvit filmů je prováděn s nastavením vhodných parametrů pro daný motiv a druh tisku.

... více informací zde.